Pylon – nietypowa forma reklamy przy biurowcach

budynki1
W Polsce z roku na rok jest budowanych coraz więcej biurowców. Powstają jak grzyby po deszczu. Doskonale wtapiają się w krajobraz i zachwycają rozwiązaniami architektonicznymi. Dzięki nim każde miasto wydaje się być bardziej nowoczesne i nadążające za obecnymi trendami. Są dopracowane w bardzo wysokim stopniu i najemcy często wynajmują w nich powierzchnie biurowe.

Brak odpowiedniego miejsca na reklamę

Niestety nic nie jest idealne. Biurowce często zostają oszpecone przez reklamy wielkogabarytowe. Już było nawet w tym temacie kilka głośnych spaw, bo naprawdę trudno jest prowadzić firmę, gdy reklama zasłania nam cały widok. Niestety architekci jeszcze nie dorośli do tego, żeby od razu planować miejsce na reklamę przy budowie biurowca. To ułatwiłoby wszystkim życie.
Powierzchnia na reklamę na biurowcu jest bardzo ważna dla osób, które wynajmują w nim powierzchnię biurową. Dzięki temu przechodzący ulicą ludzie od razu będą mogli skorzystać z oferowanych przez nich usług. związania umożliwiające mocowania reklam nie powinny oszpecać budynków, ani niszczyć dachów. Przecież wiadomo, że w dużych biurowcach rotacja najemców jest dość spora.

Co to takiego pylon?

Dobrym rozwiązaniem w tej sytuacji są pylony. Co to takiego? Pewnie każdy widział, ale nie każdy wie, że to się właśnie tak nazywa. Pylon to wolnostojąca bryła o dowolnych kształcie. Może być nowoczesny, stylizowany lub nawiązywać do całości elewacji.
Jaki powinien być odpowiedni pylon?

Pylony mogą mieć różną wielkość. Jednak należy pamiętać o tym, że jeżeli jest zbyt mały, to przechodnie go po prostu nie zauważą. Poza tym zamieszczone na nim treści będą mało widoczne, a przez to nieczytelne. Często na pylonie znajduje się logo najemcy oraz jego dane kontaktowe. Pylon ma zachęcać do wejścia do budynku. Przemyślane jego wykonanie sprawi, że będzie ozdobą biurowca.

Sprawdź tertium kraków!

Jeżeli chcesz wynająć powierzchnię biurową w Krakowie, to dobrym rozwiązaniem jest poszukanie jej przez internet. Biurowce znajdują się między innymi w Krakowie.

Dodaj komentarz