Z czym nosić budrysówkę?

kurtka10
Zima nie sprzyja myśleniu o modzie. Chcemy się wtedy ubrać tylko jak najcieplej i wyjść z domu. Nic w tym dziwnego, gdy jest zimno, samo ubieranie zabiera nam zawsze o wiele więcej czasu, a spieszymy się wszędzie tak samo bardzo, jak latem, a może nawet jeszcze bardziej. Jakie dodatki dobrać do kurtki, aby wyglądać modnie i nie poświęcać na to zbyt wiele czasu?

Co do niej pasuje?

Modelem, który chciałabym omówić, jest budrysówka. Bardzo ciekawy fason, który można łączyć z naprawdę bardzo wieloma dodatkami. Na zimę to bardzo dobry wybór, bo jest trochę luźniejsza i można pod nią założyć kilka warstw. Pasują do niej ubrania na co dzień, eleganckie oraz sportowe.

W wersji do pracy

Budrysówki spokojnie można nosić do pracy. Dobrze wyglądają z koszulą i krawatem, sportową marynarką. Świetnie sprawdzą się również do niej kolorowe chinosy oraz sweter. Można do niej również założyć sztruksy w dużą kratę, dżinsy lub sztruksy. Swetry nie muszą być w jednym kolorze oraz gładkie. Dobrze prezentują się tu bardziej wyraziste barwy lub norweskie wzory.

W wersji sportowej

A co w wersji sportowej? Tu może zaproponować do niej nowoczesne joggery. Do nich doskonale będzie pasować nieformalna koszula albo bawełniany sweter. Budrysówka może być też elementem rockowego looku. Dobierz do niej wtedy skórzane spodnie. Jeśli wolisz coś bardziej spokojnego, to załóż do niej szare, niebieskie lub granatowe dżinsy z przetarciami. Twój wygląd doskonale uzupełni flanelowa koszula, skórzana biżuteria i glany. Możesz do nich jeszcze dorzucić T-shirt ze wzorem w tym klimacie.

Zerknij na meskie-spodnie.pl.

Dodatki

Jakie dodatki? Najlepiej wełniane czapki i szale. Dodaj do tego skórzane rękawice i dużą, męską torbę. Do budrysówki pasują zarówno buty sportowe, jak i sztyblety.
Kurtki zimowe męskie to oczywiście nie tylko budrysówka, jednak ona w zimie jest chyba najpopularniejsza. Jak widać budrysówka to bardzo uniwersalna kurtka, komponująca się z bardzo wieloma dodatkami. Nie bój się eksperymentować, bo tylko w ten sposób znajdziesz swój indywidualny styl. Wyczaruj taką stylizację, jaka Ci się zamarzy.

Dodaj komentarz