Utrzymanie czystości w łazience

lazienka20
Łazienka służy przede wszystkim higienie. Utrzymanie w niej porządku i czystości jest szczególnie ważne. Ułatwimy sobie to zadanie, jeśli łazienkę wyposażymy w podwieszane sprzęty. Łazienka jest wykorzystywana przez wszystkich domowników, a często również przez gości. Musi być zawsze czysta i uporządkowana. Umożliwią to rozwiązania proponowane przez Axel Doto. Dużym plusem będą również odpowiednio dobrane umywalki oraz uzupełniające je szafki umywalkowe oraz podwieszane WC i bidety. Mogą być one częścią rozwiązań łazienkowych Axel Doto.

Podwieszane zawsze czyste

Sposób montażu sprzętów ma ogromne znaczenie przy utrzymywaniu naszej łazienki w czystości i porządku. Najlepsze będą takie sprzęty, które da się zainstalować na ścianie lub na doskonale dopasowanych szafkach podumywalkowych. Wszelakie urządzenia takie jak umywalki a także sedesy oraz bidety, które są podwieszane nie tylko łatwiej umyć niż sprzęty stojące, ale także sprzyjają one utrzymaniu w czystości posadzek. Do montażu WC służą stelaże podtynkowe. Da się je zamontować do ścian murowanych (stelaż podtynkowy do obmurowania W/1000w rozmiarze 1062 x 592 x 145) oraz do zabudowy w płycie g-k (stelaż podtynkowy WC do zabudowy lekkiej G/1200 w rozmiarze 1076 x 510 x 180 – 295 mm). Taka zabudowa poskutkuje tym, że ubywa miejsc trudnych do czyszczenia, np. zbiornik spłukujący będzie zabudowany, a jedynym jego widocznym elementem jest płaski przycisk spłukujący. W tym miejscu po raz kolejny możemy przyjemne połączyć z pożytecznym i uczynić naszą łazienkę stylową z Axel Doto.

Wszystko schowane

Nasza łazienka uwolni się od bałaganu i chaosu, jeśli większość licznych w tym pomieszczeniu kosmetyków, artykułów toaletowych czy środków czystości ukryjemy w wiszących szafkach.

Sprawdź strefalazienek.pl – Axel Doto i wiele więcej.

Zarówno wysokie jak również niskie szuflady umożliwiające przechowywanie niezbędnych w łazience akcesoriów spełnią swoje zadanie. Cechą mebli, na którą powinniśmy zwrócić uwagę jest także ergonomiczny i designerski kształt oraz specjalna impregnacja, która znacznie ułatwia konserwację i wydłuża ich żywotność.

Dodaj komentarz