Lek na zaburzenia pracy mózgu

Starzenie się jest naturalne dla każdego organizmu. Z biegiem lat zmiany następują nie tylko w obrębie włosów, skóry i stawów, ale wszystkich narządów. Mózg nie jest wyjątkiem. Z tego powodu właśnie w późniejszych etapach życia pojawiają się takie choroby jak Alzheimer czy Parkinson. Chociaż identyfikacja różnego rodzaju zaburzeń pracy mózgu jest dostępna dla współczesnej medycyny, leczenie sprawia niemałe kłopoty. A co, gdyby mózg regenerował się sam?

brain-1845962_1920

Cudowne odkrycie

To jest możliwe. Naukowcy od lat pracują nad wyodrębnieniem substancji, które aktywowały by organizm do samoleczenia. Żadne urządzenie nie odnajduje uszkodzeń i nieprawidłowości tak skutecznie jak system sterowania organizmu, czyli właśnie mózg. W ten sposób powstała Laminina – kompleksowy związek z witamin, mikroelementów i czynnika wzrostu komórek pozyskiwany z zapłodnionego jaja kurzego. To naturalny środek uzupełniający wszelkie braki w naszym organizmie. Czynnik wzrostu komórek jest obecny w organizmie od urodzenia do około 21 roku życia. W tym okresie nie brakuje nam energii i z łatwością przyswajamy informacje.

Potrzebny lek

Dostarczenie tego związku z zewnątrz może być szansą dla osób chorujących na zaburzenia neurologiczne oraz wspomniane choroby wieku starczego. Laminina może nie tylko opóźniać rozwój lub im zapobiegać, ale także u źródła leczyć nieprawidłowo funkcjonującą tkankę mózgu. Laminina działa przy tym inaczej niż większość znanych leków, ponieważ aktywuje organizm do regeneracji m.in. właśnie mózgu. Przyjmowanie Lamininy we wczesnych stadiach rozwoju choroby lub wcześniej może prowadzić do całkowitego zaniku problemów z pamięcią lub układem neurologicznym. Jak na razie nie zostały przeprowadzone żadne badania w tym kierunku. Pozytywne zmiany obserwowane są jednak u osób przyjmujących ten preparat. Należy pamiętać, że Laminina jest suplementem diety, a nie lekiem, co czyni ją jeszcze bardziej niezwykłą. Ten niepozorny środek może znaleźć zastosowanie w leczeniu tak ciężkich schorzeń jak autyzm oraz chorób psychicznych. Praca nad regeneracją mózgu to krok w kierunku nowoczesnym metodom leczenia.

Dodaj komentarz