Co ubrać, aby zrobić wrażenie na pierwszej randce?

na-studniowke

Odczuwasz nerwy przed pierwszą randką? Nie masz pojęcia co powinnaś ubrać, żeby zrobić ogromne wrażenie lecz aby nie przesadzić?

Najbezpieczniejszy jest delikatny seksapil. Bądź seksowna, jednak pamiętaj, by strojem dać facetowi do zrozumienia, że na pierwszym spotkaniu nie należy za dużo oczekiwać.

W stylizacji, jaka jest przygotowana będziesz potraktowana jak księżniczka i będziesz zawieziona do domu tuż przed 12. Tak więc do dzieła! Na pierwszym spotkaniu warto zainteresować go fajnym dekoltem, lecz na plecach. To rozkręci jego zmysły, lecz nie będzie do końca przekazem. Zatroszcz się również o długość sukienki. W żadnym wypadku nie może być to mini. Najlepsza będzie długość za kolano. Na pewno powinnaś założyć szpilki. Mężczyźni są wzrokowcami, a od zawsze wiadomo że szpilka za każdym razem idealnie podkreśli łydkę, oraz całkowitą sylwetkę każdej kobiety. W tej stylizacji możesz także dobrać odpowiednie dodatki. Mimo wszystko nie zakładaj ich jeśli miejsce pierwszego spotkania nie jest zobowiązujące. Bo taki mężczyzna zamiast ukochanej kobiety może w tobie dostrzec niedostępnej królowej lodu. A wiadomo, ze nie tego byśmy chciały.

Trzeba tylko pamiętać o kilku zasadach, które całkowicie pozwolą nam uzyskać dany efekt.

1 – Dobierz idealnie ubiór do miejsca spotkania. Pamiętaj, że wieczór w restauracji wymaga innego ubioru niż wieczór w parku.

2 – Pamiętaj o tym ile masz lat – specjalnie się nie odmładzaj, ani nie postarzaj.

3 – Pozwól sobie na wygodny i schludny ubiór.

4 – Zrezygnuj także z wyzywającego stroju, aby nie było stworzonego nie odpowiedniego wrażenia.

5 – Niech wybrany przez ciebie strój będzie wygodny. Źle dobrane buty, krępujące ruchy ubrania to na pewno nie jest to o co nam chodzi.

6 – Nie ubieraj się w stylu chłopczycy. Pozwól sobie na kobiecość!

7 -Pamiętaj o barwach i nowoczesnych kolorach.
8 – I najważniejsze. Załóż fajną bieliznę, która pozwoli wam na pewność siebie. Jednak należy pamiętać, by jej nie eksponować.

Na portalu z branzy modowej http://modowy-zakatek.pl/kategoria/porady-stylistow/ dowiesz się, co założyć na inne okazje np.  wesele, komunie czy do kina.

Dodaj komentarz