Oświetlenie marzeń i świecące kule ogrodowe

ogrodek3
Wreszcie posiadamy wymarzony dom z ogródkiem. Marzenia się spełniają i po kilku latach budowy, nerwów i stresu, umęczeni możemy delektować się własnym kątem. Wiadomo, że do zrobienia jeszcze sporo zostało, ale już jesteśmy zadowoleni z naszej inwestycji. Mamy świadomość, że czeka nas jeszcze urządzenie niektórych pomieszczeń, szczególnie obejścia i ogrodu. Trzeba kupić lampy do wnętrza i na zewnątrz. Bez nich w środku nocy nie zobaczymy czy przy wejściu ktoś na nas czeka. Trudno nam też będzie jechać samochodem do garażu. No i wiadomo, że na zewnątrz mogą pojawić się nieproszeni goście. Wymienione miejsca warto dobrze oświetlić zanim się pojawią.

Modna i uniwersalna inspiracja

Gdy potrzebujemy więcej światła na zewnątrz, zainwestujmy w świecącą kule ogrodową. Posiada ona inny klosz niż wszystkie inne kule ogrodowe. Nie skupia on światła tylko je rozprasza, dając oświetlenie większej powierzchni. Z tego powodu idealna jest nawet do mieszkań. W dodatku ma modny, nowoczesny kształt. O dużo większa o zwykłej kuli ogrodowej, imponuje zawieszona w środku salonu. W ogrodzie rozświetli basen i miejsce spotkań. Siedząc przy grillu, doskonale będzie oświetlać stół. Ogrodowa, świecąca kula ogrodowa stanowi ciekawy pomysł do ogrodu i mieszkania.

Zanim zamontujemy świecącą kule ogrodową

Zanim jednak zamontujemy świecącą kule ogrodową, pomyślmy o przyłączu do miejsca w którym chcemy ją umieścić. Będzie to konieczne, ponieważ taki kabel można schować pod spodem. Przeciętnie długość kabla wynosi ok 2m. W środku świecąca kula ogrodowa posiada uniwersalny gwint na żarówkę. Warto pokusić się o dobre, energooszczędne albo światło LED. Dwa wymienione powyżej punkty są podstawowe w przypadku, jeśli się zdecydujemy na zakup świecących kul. Poza tym, warto wiedzieć, że posiadają one certyfikat odporności od pyłu, kurzu, wody i warunków atmosferycznych.

Wejdź na stronę https://lunares.pl – sklep z lampami – szeroki asortyment.

Dobre oryginalne, oświetlenie ogrodu

Jak już zainstalujemy w naszym ogrodzie dobre oświetlenie, możemy spać spokojnie. Nie straszna nam będzie głębia nocy, a wszystko będziemy widzieć, unosząc roletę w sypialni. Gdy urządzimy pierwszą imprezę, stół na tarasie będzie oświetlony za pomocą jednej lampy, a jak zamontujemy trzy o różnych rozmiarach, jeszcze więcej. Warto więc pokusić się o modne i oryginalne oświetlenie w swoim ogrodzie marzeń.

Dodaj komentarz